NAPRAWA SZLABANÓW WARSZAWA

W przypadku awarii szlabanu, urządzeń parkingowych, kontroli dostępu lub ich uszkodzenia przez osoby trzecie, prosimy o kontakt z naszą firmą. Zapewniamy szybką oraz skuteczną interwencję z najwyższym poziomie na terenie całej Warszawy i okolic. Interesuje Cię natychmiastowa naprawa szlabanu lub innego urządzenia parkingowego? Napisz lub zadzwoń, a nasi specjaliści bezwzględnie usuną każdą szkodę lub awarię bariery.

Najczęstszą przyczyną wezwań jest uszkodzenie ramienia szlabanu (aż 73%). Posiadamy na stanie ramiona każdego rodzaju i dzięki temu potrafimy reagować na każde zamówienie natychmiastowo. Jeżeli jesteś w potrzebie, nie zastanawiaj się, zadzwoń lub zgłoś awarię szlabanu drogą e-mailową.

 

KONSERWACJA SZLABANÓW

Dzięki usługom konserwującym szlabany oraz urządzenia parkingowe, zapewniona jest wieloletnia i bezawaryjna praca. Przeprowadzamy konserwację szlabanów głównie na terenie Mazowsza. Dbamy o każde bariery, przeprowadzając testy oraz sprawdzając dokładnie sprawność wszystkich podzespołów szlabanów parkingowych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, a żadna awaria szlabanu nie zaskoczy Cię.

Przeprowadzamy konserwację:

  • szlabanów parkingowych marki CAME
  • szlabanów parkingowych marki NICE
  • Szlabanów parkingowych marki FAAC
  • Szlabanów parkingowych marki BENINCA
  • Szlabanów parkingowych marki GRAFITA

 

REGENERACJA SZLABANÓW

Nasi specjaliści potrafią zregenerować każdy szlaban parkingowy. Jeżeli nie chcesz kupować nowego urządzenia, skorzystaj z usługi Regeneracji szlabanu, napędów do bram. W naszych magazynach posiadamy wiele barier automatycznych, które przeszły regenerację i mogą bezawaryjnie pracować przez wiele kolejnych lat. Wykorzystując nowe podzespoły szlabanów potrafimy doprowadzić do bezpiecznej i bezawaryjnej pracy każdy szlaban parkingowy CAME, szlaban NICE, szlaban FAAC oraz szlabany naszej produkcji.

Jeżeli chcesz skorzystać z usług serwisowych lub konserwacji zapraszamy do kontaktu:

e-mail: kontakt@grafita.pl
tel.: +48 501 288 052

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejsce awarii

Opisz awarię

NAPRAWA SZLABANÓW